Meie arstid

Rahvusvaheliselt koolitatud arstid

K3 Hambaravi meeskonda kuuluvad erinevate valdkondade spetsialistid, et tagada ka keerukate ravijuhtumite puhul edukas tulemus. Me usume, et parimaid tulemusi tagab meeskonnatöö, kus iga meeskonna liige on oma ala spetsialist. Kõik K3 Hambaravi arstid osalevad rahvusvahelistel täienduskoolitustel, et tagada meie patsientidele parim ravi.

Arstid

Dr. Kattri Arge

Hambaarst, kelle tegevusvaldkondadeks on komplitseeritud proteesimine, esteetiline hambaravi, juureravi, igemehaiguste ravi. Lõpetanud Karolinska Instituudi Hambaravikõrgkooli Stockholmis 1995. aastal.

Dr. Kristel Ellervee

Hambaarst, kelle tegevusvaldkondadeks on laserhambaravi, igemehaiguste ravi, esteetiline hambaravi, juureravi ja proteetika. Lõpetanud Karolinska Instituudi Hambaravikõrgkooli Stockholmis 1995. aastal.

Dr. Kristina Saarepera

Hambaarst, kelle tegevusvaldkondadeks on suukirurgia ja implantatsioon, komplitseeritud proteesimine, igemehaiguste ravi. Lõpetanud Karolinska Instituudi Hambaravikõrgkooli Stockholmis 1997. aastal.

Dr. Inna Tsõmbalova

Hambaarst, kelle tegevusvaldkondadeks on nii laste kui ka täiskasvanute ravi (profülaktika, restauratiivne ravi, juureravi, hammaste eemaldamine, proteesimine). Lõpetanud Tartu Ülikooli hambaraviteaduse eriala 2007. aastal. 2020. aastal astus Tartu Ülikooli restauratiivse hambaravi residentuuri laste hambaravi erialale.

Dr. Kadri Kaldvee

Osalise koormusega

Lõpetanud Tartu Ülikooli hambaraviteaduse eriala 2018. aastal. Kaks aastat hiljem, 2020. aastal astus Tartu Ülikooli restauratiivse hambaravi eriarsti residentuuri juureravi suunda.

Dr. Kadri Rootsi

Osalise koormusega

Jelena Viguro

Hügieeniõde

Toetav personal

Jelena Matson

Assistent

Margit Tikenberg

Assistent

Natalja Pnevskaja

Lapsehoolduspuhkusel

Kristi Vain

Assistent

Aino Alliksaar

Assistent

Valentina Sorokina

Assistent

Merli Viikberg

Registraator

Praktilised näpunäited Sinu postkasti.